Sienu krāsošanas darbi

Telpās, kur krāsošanas darbi tiek veikti profesionāli, būs vienmēr patīkami atrasties. Krāsošanas darbu procesā ir veicami vairāki pasākumi. Protams, ka krāsu toņu izvēlei ir ļoti svarīgs aspekts, lai vēlāk apdzīvojot telpas sajustu savu auru. Tomēr pirms krāsas uzklāšanas Tev jāzina, ka ir jāveic arī sagatavošanas darbi. 

Pirms krāsošanas ir nepieciešama sienas gruntēšana, tā padara pamatni vienmērīgu un mitrumu neuzsūcošu. Pēc gruntskrāsas uzklāšanas kļūst labāk redzami sīkie defekti, kuri tiek laboti. Gruntētu virsmu var viendabīgāk nokrāsot, kā arī samazinās krāsas patēriņš.  Kad mazie defekti ir novērsti, tad pārslīpēju visas sienas un griestus viegli ar slīpējamo dēlīti. 

Tagad var sākt sienu un griestu krāsošanu. Pirmo krāsas kārtu veicu divējādi. Mazajos objektos krāsu uzklāju ar veltnīti, savukārt, lielajos objektos izmantoju krāsojamo mašīnu. Produkta izvēle ir ļoti svarīga, jo turpinot, piemēram, celtniecības darbus objektā, nereti sienas un griesti tiek pakļauti iesitienu riskam ar līstes vai grīdas seguma stūriem. 

Lai varētu novērst izveidojušos defektu, ir svarīgi, lai sienas būtu nokrāsotas ar kvalitatīvu krāsu, pretējā gadījumā, ir liels risks, ka veicot  piekrāsošanu bojātajā vietā, krāsu toņi var atšķirties. Veicot virsmas krāsošanu pēdējo reizi, izmantoju arī līmlentes līniju veidošanai. Pēc klienta vēlmēm stūrus apstrādāju ar akrilu. Es darbā izmantoju tikai kvalitatīvas krāsas!

ZVANI

26 643 633


Sazinies ar mani