Tapešu līmēšana

Mūsdienās ir pieejami dažādi tapešu veidi. Izpētot tirgu, esmu konstatējis, ka Latvijā vairāk tiek izmantotas papīra tapetes, savukārt, Norvēģijā stikla šķiedru tapetes. Protams, ka klientam pašam ir jāizvēlas tas, ko viņš vēlas. 

Došu nelielu ieskatu ar ko papīra tapetes atšķiras no stikla šķiedru tapetēm.  Papīra tapetēm ir plašs piedāvājuma tīkls: krāsas, musturi, papīra biezums, platums, garums. Rodas apjukums, tiek patērēts liels laika daudzums, kamēr izvēlies to īsto. Ņemot vērā papīra tapešu dažādību, pie katra veida ir sava pieeja. Viennozīmīgi, ka pirms tiek līmētas papīra tapetes, sienas ir jāapstrādā, jānoslīpē, lai nebūtu caurumu un grubuļu. 

Ir tapešu veidi, kuri prasa īpašu pieeju, gruntēšanu ar tapetes virsmas krāsu toni pirms līmēšanas, izlīdzināšana tikai ar drānu utt. Man ir liela darba pieredze stikla šķiedru tapešu līmēšanā. Šīm tapetēm nav raksta un ir grunts slānis, līdz ar to remonta laikā, telpā ir mazāks putekļu slānis. Stikla šķiedras tapetes nostiprina sienu, noslēpj mikroplaisas un aizkavē jaunu plaisu parādīšanos. Tās ir elpojošas, tādējādi uzlabo telpas mikroklimatu. Izvēlies sev labāko, kas gadiem lutinās Tavas acis!

ZVANI

26 643 633


Sazinies ar mani