Špaktelēšanas darbi

Lai panāktu augstu darba kvalitāti, ir svarīga materiāla izvēle apdares darbu veikšanai. Viens no svarīgākajiem aspektiem ir, lai krāsojamā virsma būtu pareizi sagatavota. 

Perfekta rezultāta sasniegšanai, saviem klientiem piedāvāju jau pārbaudītu špakteli, lai neveidotos plaisas, gaisa burbuļi, kā arī citi defekti. Lai šuves būtu izturīgas pret plaisāšanu, darbā izmantoju augstas kvalitātes papīra lentu. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka profesionāli veidota šuve vienmēr tiek pastiprināta ar papīra šuves lenti.  

Esmu pārliecināts, ka papīra lenta ir daudz efektīvāka plaisu novēršanai nekā siets, kuru tik plaši izmanto būvniecībā Latvijā. Papīra lentas struktūra mums neļauj saredzēt plaisas, kuras veidojas mājas pamatu sasēšanās rezultātā, jo papīrs pats par sevi nav caurredzams. Savukārt, ja plaisas parādās zem sieta, tās uzreiz ir pamanāmas. 

Ražotāji piedāvā vairāku veidu špakteles, kas paredzētas dažādām virsām un darba apjomiem. Izmēģinot dažādus produktu veidus, kvalitatīva darba rezultātam,  mazās telpās izmantoju TapeTech špakteļkastes šuvju aizpildei, darba noslēgumā špakteļ veltnīti, sienu un griestu pilnīgo apstrādi noslēdzot ar nobeiguma špakteļmasu. Apjomīgākos objektos izmantoju TapeTech bazooka papīra lentas iestrādei, TapeTech špakteļkastes šuvju aizpildei un Graco špakteļ pūšamās mašīnas pēdējā špakteļ slāņa iegūšanai. 

Specializējos arī ārstūru montāžā, bet manis piedāvātie stūri ir paredzēti tikai ģipškartonam. Savukārt rupjā apmetuma sienu apstrādei izmantoju divu veidu špakteles, vispirms izvērtējot, lai saprastu ar kādu materiālu ir veikta sienu izlīdzināšana. Ja rupjāks grauds sienu izlīdzinošajā materiālā, rēķinos ar kādu papildus kārtas špaktelēšanu, ko uzklāju 1-3 mm biezā kārtā, lai izlīdzinātu sienas un sasniegtu vēlamo rezultātu. Mans moto - pirms uzsākt darbu, vienmēr jāpārliecinās vai arī sienas ir taisnas, vai sienām iekšējie un ārējie stūri ir taisni, lai savu darbu varu nodot klientam augstā kvalitātē!

ZVANI

26 643 633


Sazinies ar mani